Zápis DDM 2024/2025

ELEKTRONICKÝ ZÁPIS NA KROUŽKY DDM SYMFONIE PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

Webové prostředí, ve kterém zápis do našich kroužků probíhá, je uživatelsky příjemné a intuitivní, nazýváme ho KLIENTSKÉ CENTRUM.

Přehled termínů pro jednotlivé kroky zápisu pro školní rok 2024/2025 uvádíme níže:

v tuto chvíli si zatím můžete provést registraci v Klientském centru ddmpodebrady.iddm.cz, které slouží pro přihlašování na naše aktivity

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - Účastník může být přiřazen pouze do jednoho klientského účtu. Pokud jste již účastníka přihlašovali, je třeba ho přihlásit ze stejného klientského účtu.

 • od 1. srpna 2024 zveřejníme nabídku kroužků na webu DDM
 • v pondělí 2. 9. 2024 od 17 hodin zahájíme zápis do kroužků přes klientské centrum, není to složité, připravili jsme pro vás detailní návod
 • v pondělí 2. 9. 2024 od 17 do 18 h - ti z vás, kteří se necítí být dost zdatní v internetovém prostředí, nebo nemají dostatečné technické/internetové vybavení, mohou přijít do DDM, kde vám rádi pomůžeme s provedením registrace a zápisu do kroužků 
 • Na našem webu je možné se přímo přes vybraný kroužek dostat do klientského centra k přihlášení. Pro vyhledání konkrétního kroužku na úvodní barevné liště zvolíte věkovou kategorii a v rozevřeném seznamu vyberete kroužky. Následně si ještě budete moci zvolit filtr pro obor činnosti, místo a den konání.
 • zápis na cvičení pro seniory proběhne osobně: v úterý 3. 9. 2024 v DDM Symfonie od 9 do 12 hodin

A ještě informace o volných místech v tomto školním roce v době zápisu: Zájemci budou přijímáni dle pořadí přihlášení a musí splňovat stanovená kritéria pro daný zájmový útvar.

INFORMACE pro pokračující účastníky pro školní rok 2024/2025

Účastníci letošních kroužků budou mít možnost provést přednostní přihlášení na kroužky, které navštěvovali ve stávajícím školním roce a mají zájem v kroužku pokračovat.

Předzápis bude probíhat v klientském centru v období od 1. 8. 2024 od 8:00 hodin a bude ukončen 2. 9. 2024 v 17:00 hodin. Po jeho skončení bude přihlášení zpřístupněno všem zájemcům.

Informace k předzápisu obdrží pouze účastníci z daného školního roku.

Po přihlášení vám bude místo rezervováno. Potvrzení přihlášky budou jednotliví vedoucí oddělení zpracovávat a potvrzovat během prázdnin, nejpozději však 2. 9. 2024.

 

Přečtěte si POPIS KROUŽKU, kde jsou pro vás důležité informace:

 • kromě věku může být požadovaná docházka v určitém ročníku ZŠ
 • můžeme nabízet pouze určitý počet volných míst, protože část účastníků pokračuje z minulého školního roku
 • může se stát, že kroužek je určen pouze pro pokračující účastníky z minulého školního roku

Na webu a v klientském centru se bude zobrazovat celková kapacita kroužku.

STAV VOLNÝCH MÍST SE ZAČNE MĚNIT, AŽ KDYŽ PROBĚHNE SCHVÁLENÍ PŘIHLÁŠKY PRACOVNÍKEM DDM SYMFONIE. 

 

 

ELEKTRONICKÝ ZÁPIS NA TÁBORY DDM SYMFONIE PRO ŠKOLNÍ ROK 2024/2025

V pondělí 8. 1. 2024 bude od 17 hodin bude spuštěn elektronický zápis na tyto tábory. Na našem webu zveřejněna nabídka táborů na jarní a letní prázdniny v dostatečném předstihu.

Zájemci budou přijímáni dle termínu přihlášení a musí splňovat stanovená kritéria pro daný tábor.

Postup je stejný jako u zápisů do kroužků přes účet v Klientském centru. Podrobný návod je níže v příloze.

Každá přihláška na tábor mám navíc 1 povinnou přílohu, která se odevzdává s podepsanou přihláškou. Tuto a další přílohy najdete na webu u daného tábora nebo také v Klientském centru (návod ke stažení níže).

V pondělí 13. 1. 2025 od 17 do 18 h - ti z vás, kteří se necítí být dost zdatní v internetovém prostředí, nebo nemají dostatečné technické/internetové vybavení, mohou přijít do DDM, kde vám rádi pomůžeme s provedením registrace a zápisu na tábory.

STAV VOLNÝCH MÍST SE ZAČNE MĚNIT AŽ, KDYŽ PROBĚHNE PŘIJETÍ PŘIHLÁŠKY PRACOVNÍKEM DDM SYMFONIE.

  

Nevíte si s něčím rady? Neváhejte nás kontaktovat telefonicky 325 614 326 či e-mailem info@ddmpodebrady.cz.

Těší se na vás v novém školním roce

Tým DDM Symfonie

 • Ke staženíZápis do kroužků 2021-2022
 • Ke staženíNávod na elektronický zápis od školního roku 2021-2022
 • Ke staženíNávod na stažení dokumentů k přihlášce v Klientském centru

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.