Projekty a dotace

Centrum volnočasových aktivit - DDM Symfonie Poděbrady pro vás již zrealizoval, realizuje a opět připravuje zajímavé projekty

 

Projekt ŠABLONY DDM SYMFONIE je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu jsou aktivity zaměřené na osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím DVPP, vzájemné setkávání pedagogů a odborníků z praxe, podporu společného vzdělávání účastníků, spolupráci s rodiči dětí a žáků a komunitní setkávání.

Jeho realizace bude probíhat od 1. 7. 2019 do 30. 6. 2021, prodloužena realizace do 31. 12.2021.

EVROPSKÁ UNIE
Evropské strukturální a investiční fondy
OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

 

DOTAČNÍ PROGRAMY MĚSTA PODĚBRADY

Každý rok se účastníme dotačních programů vyhlášených Městem Poděbrady. Děkujeme tímto Městu Poděbrady, že podporuje naši činnost a akce a finančně na ně v rámci dotací přispívá.

Pro rok 2021 nám byla přidělena dotace od Města Poděbrad v programu P03 (Program podpory organizované činnosti kulturních a ostatních volnočasových neziskových organizací na území města Poděbrady) a P06 (Program podpory jednorázových projektů kulturního a volnočasového charakteru na území města Poděbrady).

 

 

MAP VZDĚLÁVÁNÍ ORP PODĚBRADY - MAS Mezilesí

V rámci našeho zapojení do projektu MAP vzdělávání ORP Poděbrady nám byly zapůjčeny pro výuku lego roboti, kteří jsou využíváni při činnosti kroužků lego robotiky. Děkujeme.

 

Realizovaný projekt: Hozená rukavice individuálnímu dalšímu vzdělávání.

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.