Projekty a dotace

Centrum volnočasových aktivit - DDM Symfonie Poděbrady pro vás již zrealizoval, realizuje a opět připravuje zajímavé projekty

DOTAČNÍ PROGRAMY MĚSTA PODĚBRADY

Každý rok se účastníme dotačních programů vyhlášených Městem Poděbrady. Děkujeme tímto Městu Poděbrady, že podporuje naši činnost a akce a finančně na ně v rámci dotací přispívá.

Pro rok 2024 nám byla přidělena dotace od Města Poděbrad v programu P03 (Program podpory organizované činnosti kulturních a ostatních volnočasových neziskových organizací na území města Poděbrady) a P06 (Program podpory jednorázových projektů kulturního a volnočasového charakteru na území města Poděbrady).

 

 

Projekt ŠABLONY DDM SYMFONIE 2 je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu jsou aktivity zaměřené na osobnostně profesní rozvoj pracovníků v SVČ, spolupráce pracovníků SVČ, inovativní vzdělávání účastníků zájmového vzdělávání v SVČ, Odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání v SVČ.

Jeho realizace probíhá od 1. 9. 2022 do 31. 8. 2025.

EVROPSKÁ UNIE
Evropské strukturální a investiční fondy
OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

 

 

 

MAP VZDĚLÁVÁNÍ ORP PODĚBRADY - MAS Mezilesí

V rámci našeho zapojení do projektu MAP vzdělávání ORP Poděbrady nám byly zapůjčeny pro výuku lego roboti, kteří jsou využíváni při činnosti kroužků lego robotiky. Děkujeme.

 

NADACE ČESKÉ POŠTY

NADACE ČESKÉ POŠTY nám z programu POŠŤÁCI SRDCEM dala peněžní dar!

Nadační příspěvek bude využit na nákup pomůcek pro zájmové elektronické kroužky. Čtyři elektronické kroužky navštěvuje 21 chlapců a dívek. Zde se pod vedením zkušených lektorů, z nichž jeden je pan Tecl (zaměstnanec České pošty), seznamují se základy elektroniky. Od rozsvícení žárovky se dostávají k sestavování složitějších zařízení jako je blikač, semafor, vysílačka nebo rádio. Nákupem pomůcek, které vybírali vedoucí kroužků, se zkvalitní vzdělávání na elektronických kroužcích.

 

DOTAČNÍ PROGRAM společnosti Kaufland a Nadace Via

Akce Vítáme jaro v Symfonii konaná dne 25. 3. 2023 je podpořena z Fondu Kaufland “Milion pro Poděbrady“ ve spolupráci s Nadací Via.


                   

 

 

Projekt ŠABLONY DDM SYMFONIE je spolufinancován Evropskou unií

Cílem projektu jsou aktivity zaměřené na osobnostně profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím DVPP, vzájemné setkávání pedagogů a odborníků z praxe, podporu společného vzdělávání účastníků, spolupráci s rodiči dětí a žáků a komunitní setkávání.

Jeho realizace bude probíhat od 1. 7. 2019 do 30. 6. 2021, prodloužena realizace do 31. 12.2021.

EVROPSKÁ UNIE
Evropské strukturální a investiční fondy
OP Výzkum, vývoj a vzdělávání

 

 

Realizovaný projekt: Hozená rukavice individuálnímu dalšímu vzdělávání.

 

 

 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.