Aktuality, program

Zde najdete  aktuality centra volnočasových aktivit - DDM Symfonie

Novinky - co je u nás nového?

Výtvarné dílny - práce se sklem

Chcete si vyzkoušet práci se sklem pod odborným vedením? přihlaste se na naše výtvarné dílny: tiffany, fusing či vinuté perle v sobotu 23. 3. 2024.

Velikonoční Symfonie 2024

Zveme Vás v sobotu 16. 3. 2024 na tradiční jarní akci do Symfonie.

Ajurvédské vaření pro jarní čas

Připravujeme kurz na sobotu 13. 4. 2024. Přihlaste se.

Panenky pro UNICEF

Zapojte se s námi do akce a vyrobte panenku pro UNICEF

Velikonoční přání pro radost 2024

Pojďte s námi udělat radost, vyrobit velikonoční přání pro klienty Centra sociálních a zdravotních služeb Poděbrady o.p.s. Potěšíme lidi, kteří zůstávají o vánočních svátcích sami.

Dancefonie 2024

I letos chystáme amatérskou taneční soutěž s termínem v 6. 4. 2024.

Volná místa v kroužku Šipek v Městci Králové

Nabízíme volná místa v kroužku Šipky pro věk od 9 do 15 let. Přidejte se k nám!

Ceremonie DofE

Naši účastníci DofE si 26. 1. 2024 převzali diplom a odznak o splnění stříbrné nebo bronzové úrovně

Výstava keramiky

Přijďte do Polabského muzea od 5. 3. do 25. 4. 2024 si prohlédnout keramické výrobky úpčastnic kurzu pana Milana Exnera z DDM Symfonie.

Darujeme kroužky dětem - možnost čerpání příspěvku CZ i UA - na 2. pololetí od 15. 1. 2024

Potřebujete příspěvek na kroužky na 2. pololetí ve školním roce 2023/2024? Pomůžeme vám.

Nabídka táborů na jaro a léto 2024

Již můžete plánovat táborové jaro a léto v DDM. Elektronický zápis začne v pondělí 8. 1. 2024 od 17 h přes Klientské centrum DDM.

Bezpečná cesta účastníků do DDM Symfonie

Dopravní situace u DDM je jedním z nejčastějších dotazů, které dostáváme.

Mobily pro gorily - sbírka 3.B ZŠ Václava Havla

Stali jsme se sběrným místem pro sbírku starých nefunkčních mobilů a tabletů, kterou pořádají žáci 3.B.

Zápis do kroužků na školní rok 2023/2024

Elektronický zápis do kroužků na školní rok 2023/2024 bude zahájen v pondělí 4. 9. 2023 v 17 h. Nabídku kroužků už jsme zveřejnili. Od 1. 8. 2023 bude probíhat předzápis pro letošní účastníky kroužků.

Organizace školního roku 2023/2024

Přehledné informace k organizaci školního roku v DDM Symfonie.

Potvrzení o zaplacení kroužku nebo tábora

Potřebujete potvrzení o zaplacení pro zdravotní pojišťovnu?

Nyní si ho můžete sami stáhnout v klientském centru.

CESTA  - skupinová setkání 2023/2024 - projekt DDM Symfonie

CESTA - skupinová setkání 2023/2024 - projekt DDM Symfonie

Od 1. 9. 2023 pokračuje CESTA i nadále v DDM Symfonie v pátek od 8.30 do 11.30 h, kromě svátků a prázdnin. Program najdete zde.

Přidej se k DofE

Je ti mezi 14 - 24 lety? Chceš zkusit něco nového anebo naopak se něčemu věnuješ a chceš se v tom zlepšit? Chceš poznat nové lidi? právě pro tebe je program Cena vévody z Edinburghu...

Šablony DDM Symfonie 2

DDM Symfonie realizuje v období 1. 9. 2022 do 31. 8. 2025 projekt Šablony DDM Symfonie 2.

PORTÁL NÁPADŮ NA VOLNÝ ČAS DDM Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY

Portál pro sdílení aktivit, nápadů, návodů, cvičebních lekcí a především dobré mysli od středisek volného času / domů dětí a mládeže z Čech, Moravy i Slezska.

Box na sběr elektrozařízení a baterií

Naše DDM se zapojilo do projektu „Zelená škola“.

Newsletter z DDM Symfonie

Chcete i nadále dostávat informace o akcích a novinkách v DDM Symfonie? Pak se zaregistrujte na našich webových stránkách.

Program činnosti DDM Symfonie

Zde najdete podrobný program činnosti na každý měsíc.