Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

DDM Symfonie

Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56

Podle slovníku cizích slov je symfonie orchestrální zpravidla čtyřvětá skladba v cyklické sonátové formě. Přeneseně knižně také lahodná, uspokojující směs něčeho. Je to také vybrané jméno pro naše centrum volnočasových aktivit - dům dětí a mládeže, a to jednak proto, že stojí na místě bývalého sídla Středočeského symfonického orchestru, ale také proto, že dětem, mladým lidem, dospělým a seniorům bychom zde chtěli nabídnout lahodnou, uspokojující směs aktivit a zážitků. Chceme, aby Symfonie byla místem pro setkávání všech lidí, místem pro jejich zábavu a poučení, místem pro rozvoj jejich talentu, nalezení informací a odpovědí na jejich otázky, místem bezpečí a klidu v dnešní uspěchané době.  

 

VIZE DDM SYMFONIE

Naše SYMFONIE je harmonií celku.

Otevřená všem lidem a přístupná novým myšlenkám.

Různorodá, pestrá a zvučná, plně doléhající k uším všech ve společné melodii a rytmu.

 

Centrum volnočasových aktivit - Dům dětí a mládeže Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56, je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Středočeský kraj.