Skvělý bowlingový úspěch týmu Poděbradských tygrů

zobrazit všechny reportáže

Dne 8. 5. 2022 se uskutečnilo poslední šesté kolo bowlingové série STORM České juniorské 1. ligy v herně SB Chodov v Praze. Juniorská liga pod vedením České bowlingové asociace je každoroční série šesti turnajů, kde se proti sobě utkávají týmy z celé České republiky.

Také této turnajové sérii, kde proti sobě stálo sedm týmů, se coronavirus nevyhnul a jedno kolo muselo být zrušeno a nahrazeno. I přes tyto komplikace a zranění jednoho člena týmu se podařilo Poděbradským tygrům pod záštitou DDM Symfonie ve složení Anežka Kašparová, Lukáš Ipser, Samuel Taussig a Filip Knapík získat 2. místo. K tomuto krásnému umístění výrazně přispěl nához Filipa Knapíka 214 kuželek a napínavá poslední hra Anežky Kašparové, jejíž vybojovaný bod rozhodl o tomto skvělém konečném umístění.

Celá série byla pro tým velmi úspěšná, od prvního kola se drželi na druhém místě a druhé hrací kolo v bowlingové herně Lucerna v Plzni dokonce vyhráli.

Těšíme se na další povedenou sezónu.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.