Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Týdenní mezinárodní šachový festival Open Praha 2018

<< Zpět na seznam reportáží

Týdenní mezinárodní šachový festival Open Praha 2018 přinesl výsledky, které nikdo nečekal.

Zatímco v A turnaji – velmistrovském medailová místa obsadili cizinci a nejlepší Čech byl až na 11. místě, v B turnaji se konal malý zázrak. Ze 117 hráčů skončil na 1. místě velice silný hráč z Ukrajiny, na 2. místě Pavel Němeček, učitel šachů v DDM Symfonie, na 3. místě Bořivoj Kronowetter, nyní junior, také náš hráč a žák ze Symfonie.

Pavel Němeček: „To nikdo nečekal. Za námi zůstali mnohem silnější hráči s vyššími ratingy. Prostě jsme hráli dobře a poráželi jsme je.“

Leden 2018

Chci dostávat newsletter