Pro předškolní děti nabízíme pohybovou a taneční průpravu, keramiku, hudební hrátky a bowling. V sekci akce najdete termíny Čertovského rojení, Dne dětí, Dne Země, Světýlkové cesty a dalších tradičních i nově připravovaných akcí.

Vstoupit

Děti školního věku v Symfonii najdou široký výběr sportovních, pohybových, výtvarných, hudebních i dalších kroužků. Budou je bavit příměstské a pobytové letní tábory v období školních prázdnin. Sledujte i sekci akce, kde zařazujeme nabídku dalších aktivit, např. soutěží.

Vstoupit

Dospívajícím od 13 let doporučujeme filmový kroužek, DofE, S-Team, novinařinu, lezení na stěně. Je možné si vybrat i z dalších kroužků. Sledujte sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky, kurzy a soutěže. Na léto jsou připraveny letní tábory.

Vstoupit

Studenti mohou využít nabídky pro dospělé, kurzy výtvarných dílen nebo program pro mladé do 25 let DofE. Sledujte i sekci akce, kde se objevují zajímavé přednášky a kurzy.

Vstoupit

Řada dospělých se rozhodla trávit volný čas aktivně. U nás v Symfonii se mohou zúčastňovat pravidelných cvičení, jazykových, výtvarných i jiných zájmových útvarů. V sekci akcí nabízíme kurzy, přednášky, výstavy a soutěže. Nepřehlédněte např. Rodinnou sobotu.

Vstoupit

Je to i můj příběh. Martin Kočí.

<< Zpět na seznam reportáží

Pilotní video projektu kroužku novinařina a filmařina o příbězích lidí spjatých s DDM Symfonie Poděbrady.

Je to i můj příběh. Martin Kočí.

JE TO I MŮJ PŘÍBĚH

Sbíráme příběhy vztahující se k domu dětí v Poděbradech. Napište svou vzpomínku, příběh, zážitek, popište komickou situaci, přiložte fotografii. Podělte se o to, co jste s námi zažili.

Rozsah maximálně jedna strana A4

Práce se stanou součástí retrospektivní výstavy a sborníku textů.

Svůj příspěvek zašlete na dockalovay@ddmpodebrady.cz

Chci dostávat newsletter