Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

Výukové programy

Přijeďte se svými žáky na dopolední program do DDM ve středu v čase 8 – 12 h nebo v termínu, který si s námi dohodnete.

V případě celodenního výletu do Poděbrad můžete spojit dopolední aktivity v DDM Symfonie s například odpolední prohlídkou města nebo s výletem lodí po Labi. Nebo dle vybrané aktivity můžeme my přijet k vám.

Obecné informace

Výukový program je flexibilní, nabízíme Vám možnost sestavit si jej podle Vašich představ, konkrétního zájmu a potřeb.

Programy máme připravené pro žáky MŠ, ZŠ a SŠ. Nabízíme variantu jednoho výukového programu pro celou třídu, nebo si program složíte ze 3 nebo 4 bloků v závislosti na počtu dětí ve třídě tak, aby byl efektivně využitý čas, který u nás s žáky strávíte. Ve skupinách se pak žáci střídají na jednotlivých stanovištích. Ideální program je pro třídu na 4 hodiny složený ze 3 bloků. Výukové programy jsou připraveny v prostorách a v okolí DDM Symfonie. Nabízíme Vám i možnost, že přijedeme s Vámi zvoleným programem k Vám, pokud to umožní charakter vybraného programu.

V případě Vašeho zájmu, upřesnění požadavků nebo jakýchkoliv nejasností neváhejte a kontaktujte mě na mobilu 608 940 064 nebo na e-mailu speldovap@ddmpodebrady.cz.

Na setkání s Vámi se těší Pavlína ŠPELDOVÁ, koordinátorka výukových programů v DDM Symfonie Poděbrady

Realizační tým: Ing. Pavlína Špeldová, Iva Synková, Dana Müllerová, Bc. Jitka Karbulková, Bc. Jan Mýto, Mgr. Yvona Dočkalová, Adéla Sobotová, Jindra Vejstrková, Lukáš Novák, PhDr. Dana Marková, Radka Stolariková a další externí spolupracovníci.

 

Obor
Sportovní
Společensko vědní
Výtvarný
Ostatní
Škola
ZŠ, Víceletá gymnázia (1. - 4. ročník)
SŠ, Víceletá gymnázia (5. - 8. ročník)
Lokalita
DDM Symfonie
dle dohody
Datum konání
Chci dostávat newsletter